1. Úvod

Tyto všeobecné smluvní podmínky jsou součástí smlouvy mezi Vámi a p.Evou Průšovou.

 2. Přihlášení, uzavření smlouvy a platební podmínky

Objekt se může rezervovat telefonicky, písemně nebo ústně u p. Evy Průšové.

Mobil: +420 723 080 471

Adresa: Eva Průšová, Sluneční 2355, 756 61 Rožnov p. Radh.

www.beskydy-raliska.cz

 

Od Evy Průšové obdržíte obratem potvrzení rezervace. 50% nájemní částky je k zaplacení do 10 dnů. Zbytek částky se doplatí na místě – po domluvě s 

p. Průšovou. Smlouva mezi Vámi a p. Průšovou je uzavřena po zaplacení zálohy. Jestliže se během 10 dnů neuskuteční platba zálohy, může p. Průšová se zamluveným objektem opět volně disponovat.

U časově krátkých rezervací, 29 dnů a méně před nástupem dovolené, je celková částka k zaplacení ihned a tím je smlouva zároveň uzavřena.

Voucher obdržíte po zaplacení zálohy před nástupem dovolené. Tento dobropis odevzdejte při příjezdu držiteli klíčů.

 

3. Služby a cena

Cena za rekreační objekt je týdenní cena za celý pronajatý objekt. Minimální délka zahrnuje podle pravidel 7 dní,příjezdový a odjezdový den je sobota.Výjimky jsou možné na základě ústní domluvy s p.Průšovou.V ceně je zahrnuta běžná spotřeba energie.Vyňaty jsou náklady na topení mimo běžnou topnou sezónu.

 4. Změny služeb a cen

Popis objektu a kalkulace ceny byly pečlivě zpracovány. Změny služeb a cen po uzavření smlouvy jsou nepravděpodobné, přesto nemohou být zcela vyloučeny. Jedná-li se o závažnou změnu podstatného bodu smlouvy, máte právo během 5 dnů po obdržení zprávy, bezplatně od smlouvy odstoupit. Již učiněné platby budou bezodkladně vráceny.

 5. Příjezd a odjezd, zkrácení nebo prodloužení pobytu

Příjezd by se měl uskutečnit mezi 16h – 19h, odjezd do 10h. Jestliže příjezd plánujete později, je nutno včas informovat držitele klíčů p. E. Průšovou – mobil +420 723 080 471. Jestliže nemůžete převzít objekt dle ujednání, např.díky dopravní zácpě, atd. nebo z osobních důvodů, propadá Vám celá nájemní částka. Totéž platí, jestliže předčasně opustíte objekt.

Jestliže chcete prodloužit pobyt, projednejte to včas s p. Průšovou.

 6. Odstoupení od smlouvy z Vaší strany

Odstoupíte-li od smlouvy do 53 dnů před nástupem dovolené, bude se Vám účtovat storno poplatek 500Kč. Při odstoupení 52 dnů a méně před nástupem, Vám bude účtováno 50% nájemní ceny jako anulační poplatek. Určující je obdržení zprávy o zrušení pobytu (u neděle a svátků je určující následující pracovní den).

 7. Zrušení smlouvy ze strany p. Evy Průšové

P. Eva Průšová je oprávněna vypovědět smlouvu před nebo během trvání nájmu, jestliže nepředpokládané nebo neodvratitelné skutečnosti předání rekreačního objektu neumožní nebo jestliže jsou nájemníci ohroženi nebo služby do jisté míry poškozeny, takže smluvní podmínky nemohou být splněny. Již zaplacené peníze budou, v každém případě po stržení částky za již vykonané služby, vráceny.

 

8. Povinnosti nájemníků

Při předání klíčů je potřeba zaplatit kauci 6 000Kč v hotovosti. Jestliže nebude kauce předána, může být předání objektu odepřeno.

Pronajatý objekt může být obsazen pouze udaným počtem osob. Další osoby nemusí být pronajímatelem přijaty.

Objekt je potřeba starostlivě udržovat. Přitom je potřeba myslet na sousedy, atd.

Úklid zařízení kuchyně, nádobí a příborů je věcí nájemníka a není zahrnuto do závěrečného úklidu (pronajímatelem).

Nájemník ručí za všechny jím nebo jeho spolunájemníky způsobené škody, vyjma případů, že svoji nevinu může dokázat. To stejné platí, jestliže nemůže být objekt předán následujícím nájemníkům. Škody mohou být zúčtovány kaucí.

 9. Reklamace, náhrada škod

Pokud by objekt nebyl ve stavu určeném smlouvou a pokud během pobytu dojde k různým závadám, je bezodkladně nutno vše sdělit pronajímateli, který je povinen vše ihned opravit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..