Horní Bečva v létě
Informace  ZDE

Horní Bečva se nachází v údolí řeky Bečvy v malebném kraji s posvátnou horou
Radhošť a Pustevnami. 
Informace o Pustevnách najdete ZDE

Pouhých 15 km od Horní Bečvy se nachází známé turistické  městečko Rožnov pod Radhoštěm, kde stojí tři areály Valašského muzea  v přírodě, nejstaršího skanzenu lidové architektury ve střední Evropě.
Informace o Valašském muzeu v příroděZDE


V městě Rožnově je návštěvníkům k dispozici krytý bazén s tobogánem, kuželna, tenisové kurty, jezdecký areál, koupaliště a 9-ti jamkové golfové hřiště včetně Driving Range, Putting Green, Chipping Green. V okruhu 100 km jsou další golfová hřiště:Čeladná ( 30 km ), Šilheřovice ( 60 km ) a Slavkov ( 100 km ).

 

Vláček Rožnováček
Nechte se povozit výletním vláčkem Rožnováčkem nejatraktivnějšími místy v Rožnově pod Radhoštěm.
Informace o vláčku najdete ZDE

vlacek-roznovacek-050513_denik-380

Jurkovičova rozhledna
Informace o rozhledně ZDE

jurkovičova rozhledna

Můžeme doporučit návštěvu Frenštátu pod Radhoštěm, Štramberku ( zařazen do programu UNESCO ) s dominantou “Štramberské trúby”, Kopřivnici s tradicí automobilky “TATRA Kopřivnice” a jejich muzeum a samozřejmě Hukvaldy s překrásným starým hradem. V tomto malebném městečku se narodil a komponoval významný moravský skladatel Leoš Janáček ( na jaře se zde pořádá festival – Janáčkovy Hukvaldy ). 

Hrad Hukvaldy
Informace o hradě ZDE

hukvaldy-liska-bystrouska_3

Rožnovské pivní lázně
Informace o lázních ZDE

V létě se nemusíte koupat jen v přehradě na Horní Bečvě, ale můžete navštívit přehradu “Bystřička”, která patří k nejstarším ve střední Evropě a můžete si udělat procházky v překrásné přírodě, ve které je přehrada umístěna. Jako klenoty jsou známa dvě moravská města Kroměříž a Olomouc.

olomouc kromeriz